מפוחים איכותיים - זה המומחיות שלנו

 
מחפש דרך נוחה וקלה לאוורר את המפעל שלך?
הבית חנוק, אין חלונות וזקוקים דחוף לאוויר נשימה?
מחפש כאלה הקלים להרכבה, בעיצובים מרהיבים ובעיקר איכותיים?
 
חברת א.ר. הפצה ושיווק ונטות שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בשיווק מפוחים לשימושים תעשייתיים, עסקיים וביתיים.
 

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מפוחים המתאימים למטרות שונות ולמקומות שונים:

 
 
HXBR, HXTR מפוח צירי
 
מפוחים ציריים
 
 
 
CMB/CMT, מפוח צנטריפוגלי
 
מפוחים צנטריפוגלים
 
 
 
 
 
מפוח לגג
 
מפוחים לגג, לחניונים ולהוצאת עשן
 
 
 
מפוחים בתא אקוסטי
 
מפוח בתא אקוסטי
 
 
 
 
 
מפוח מושתק, תרשים
 
 
 
מפוחים מושתקים
 
מפוחים מושתקים
מסדרת TD-SILENT
 
 
 
 
צרו עמנו קשר לשיחת יעוץ ולבדיקת המוצר הנכון ביותר עבורכם.
 
 
לשיחת יעוץ והכוונה התקשרו:
 
שיחת ייעוץ חינם
 
 
 
ליצירת קשר בפקס:
 
צרו קשר בפקס
 
 
 
 
שימו לב!
 
כל סוגי המפוחים שלנו הינם מתוצרת חברת S&P הספרדית, ונושאים את התקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים האירופאי ומכון התקנים הישראלי. הם מגיעים במגוון גדלים וסגנונות עיצוב, ותהליך הרכבתם הינו פשוט וקל. צוות המהנדסים, האדריכלים והיועצים שלנו ישמח לסייע לכם בתכנון ובבחירת המוצר המתאים ביותר לצורכיכם הייחודיים.
 
 

יתרונות המפוח:

 
 
יתרונות רבים - מפוחים
 
 
 
במפעלי תעשייה, מתקנים צבאיים, מחסנים חקלאיים, מטבחים מוסדיים ותעשייתיים ובמקומות עבודה רבים נוספים, מתבצעים תהליכי עבודה שבמסגרתם נפלטים לאוויר עשן, אדים רעילים, שמן, פסולת ואבק, המזהמים את האוויר ומסכנים את בריאות העובדים במקום. אם גם אתם סובלים מבעיה דומה, כדאי שתדעו שכיום יש פתרון - מפוח!
 
התקנת מוצר זה תאפשר לכם ליהנות מאוויר צלול ונקי מזיהומים. הינם מהווים אמצעי היחיד שמאפשר לסנן ולטהר את האוויר מהגורמים המזהמים הללו, ובכך להבטיח את איכות האוויר שאתם נושמים. בחברת א.ר. שיווק והפצת ונטות תוכלו גם אתם לרכוש מוצר זה שיאפשר לכם לשמור על סביבת עבודה נקייה ובריאה.
 
 
 
 
 
 

חיוניים כמו אוויר לנשימה

 
 
מפוח אקוסטי - מוצר אוורור חיוני
 
 
 
עשן, ריחות רעים, דו תחמוצת הפחמן, אבק ואדים רעילים הנפלטים לאוויר במסגרת תהליכי עבודה רבים מעכירים את איכות האוויר שאנו נושמים, ולכן עלולים לסכן את בריאותנו. המפוח מסנן ומטהר את האוויר בחלל באמצעות פעולות בסיסיות של יניקת ודחיפת אוויר. פעולה כפולה זו מאפשרת להוציא את האוויר המזוהם החוצה, ולהותיר בחלל אוויר נקי ונטול מזהמים.
 
גם במרחב הביתי עלולים להיווצר תנאים שיעכירו את איכות האוויר שאנו נושמים, כמו למשל בחדרי שירותים ואמבטיה שאין בהם חלונות. גם בחדרים אלו מוצרים אלו הם האמצעי היחידי שיאפשר לסנן ולטהר את האוויר מריחות רעים, מאבק ומשאר גורמים מזהמים.
 
 
 
 
 
 

מכניסים משב רוח רענן...

 
 
מפוח צירי
 
 
 
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים, שעימו נמנים חברות וגופים מכל מגזרי המשק ולקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ. אם גם אתם מעוניינים לשפר את איכות האוויר שאתם נושמים, להבטיח את בריאותכם בבית או במקום העבודה, פנו אל חברת א.ר. הפצה ושיווק ונטות ותוכלו ליהנות ממפוח שיכניס משב רוח רענן לחייכם.
 
 
 
 
למידע נוסף ולהזמנות – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!