מפוחים תעשייתיים - זה מה שאתם צריכים

 
מקימים מפעל? זקוקים לחידוש או לשדרוג של מערכת האוורור במפעל הקיים? דאגו לאוורור דבר ראשון!
 
חברת א.ר. הפצה ושיווק ונטות מנוסה בשיווק ובהתקנת מפוחים עבור לקוחות מכל ענפי התעשייה. לרשות החברה מגוון עשיר ומגוון של מוצר אוורור זה, וכן סוגים נוספים, מדגמים שונים, אשר מייצגים את המילה האחרונה בתחום האוורור, בארץ ובעולם.

צוות המומחים של א.ר. הפצה ושיווק ישמחו לעמוד לשירותכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי והצעת מחיר, וללוות אתכם לכל אורך הדרך עד לרכישת המפוחים התעשייתיים אשר עונים בצורה הטובה ביותר לצורכיכם, וכמובן, להתקנתם.
 
צרו עמנו קשר עוד היום, והתחילו פשוט לנשום!
 
טלפון ליצירת קשר
 
 

היתרונות של מפוחים תעשייתיים:

 
 
להבדיל אלו השמשים לשימוש ביתי או לשימוש באזורי מסחר, מפוחים תעשייתיים צריכים לספק מענה מקצועי במיוחד לסוגיית טיהור האוויר ואוורורו. בענפי תעשייה שונים, כגון תעשייה אזרחית, תעשייה צבאית, מתקנים חקלאיים, מטבחים מוסדיים ותעשייתיים וכיו"ב, נפלטים במסגרת תהליך הייצור חומרים רעילים. עם חומרים אלה ניתן למנות עשן, אדים של חומרים רעילים, אבק רגיל ואבק הנושא שיירי חיתוך וגרגרים, שמנים, דלקים ועוד שאר מרעין בישין. מפוחים תעשייתיים, הינם הכרח, במקרים אלו, משום שהם מאפשרים לעובדים לעבוד מבלי לסבול מאי נוחות מרובה, כגון ריחות עזים, אשר מאוורר לא יכול עליהם, וכן מבלי לסבול מתסביכים של חשיפה ממושכת לחומרים הללו.
 
 
 
 
 
 

חיוניות המוצר:

 
 
יש לציין כי התקנת מפוחים תעשייתיים במפעלי תעשייה אינה רק שאלה של נוחות, ואפילו לא רק שאלה של בריאות, כי אם חלק מהותי בבנייה ובאחזקה של מפעלי תעשייה, אשר מחויב גם לפי החוק. ללא התקנת מוצר זה, שיספק פיתרון הולם לנושא ניקיון האוויר ואיכותו, עלולים מפעלים שלא לקבל רישיון פעילות, ובמקרים מסוימים, אפילו לאבד את רישיונם. מטבע הדברים לכל מפעל יש צורך במוצרי אוורור אלו, בדגמים שונים ובמספר שונה, לפיכך, חשוב להיוועץ באנשי מקצוע מומחים על מנת לגבש תוכנית הולמת הכוללת תכנון מקיף וקפדני של היבט השמירה על איכות האוויר, הן ברצפת הייצור והן בכל חלקי המפעל.
מידע נוסף >>
 
 
 
 
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף ולהנות מיחס אדיב ומקצועי, ממוצרי אוורור איכותיים, ופרקטים לשימוש.